:) متعجبم

اين روزا مي تونم بيشتر بگم متعجبم تا افسرده ، پر از شکم به دينم ، خدا ، پيامبرا ، آدما ، خدايي که وقتي بچه بودم به عشقش قرآنو حفظ کردمو الان حتي نمازمم نمي خونم ! خدايي که از بچگي بهم گفتن خيلي مهربونه و الان من اين طور راجع بهش فکر نمي کنم ! نمي دونم آهنگ ايستاده مردن از شاهين نجفي رو شنيدين يا نه ولي به نظر من بهترين توصيفي که اين روزا به نظرم راجع به خدا مي خوره همونيه که توي اون آهنگ شنيدم خداي خوب ِ خشم و قتل و فتوا !!!! شايد باورتون نشه اما همين الان که دارم اين متنو مي نويسم تنم ميلرزه و احساس ميکنم خدا الانه که با يه شمشير بياد و گردنمو بزنه ! ديشب يه حديث خيلي جالب از امام صادق تو نت ديدم که البته راست و دروغشو نميدونم :


ابو بصير اسدي مى‏گويد: از امام صادق (ع) شنيدم که ‏فرمود: روز قيامت خداوند با سه کس سخن نمى‏گويد و به آنان نگاه نمى‏کند و  آنان را پاک نمى‏گرداند و عذاب دردناکى خواهد داشت: کسى که موى سفيد خود را بکند، و کسى که با خود نکاح کند (استمنا)، و مردي که خود را در اختيار همجنس گرايان قرار دهد.


من چند وقت پيش يه موي سفيد تو سرم داشتم که کندمش حالا دارم فکر ميکنم که خدا اينقد ترسناکه ؟! اينقد خشمگينه ؟! خدايي که بخواد به خاطر يه تار مو باهام اين کارو بکنه چه طور ميتونه مهربون باشه ؟ يا به نظرم همجنسگرايي که صحبتش هست ، من کاري به اون دسته آدما ندارم که از روي شهوت اين کارو مي کنن اما يه سري ها هستن که بنابر ذاتشون يا هر چيز ديگه اي نمي تونن يه دخترو دوس داشته باشن و اصلن هم اينطور نيست که از روي شهوت با هر مردي بخوابن فقط با همون يه نفرن ! حالا اينکه توي اين روش بچه توليد نميشه بايد مجازاتش سنگسارو سوزاندنو گردن زدن باشه ؟! در مورد خودارضايي هم نظري ندارم البته فکر کنم تو اين حديث خود ارضايي آدم متاهل مطرحه !


يادم نمياد اولين باري که به دين شک کردم  دقيقا کي بود ولي بر مي گرده به دوم دبيرستان امسال که تابستونو بيکار بودم رسما يا خودم کنار اومدم که من مسلمان نيستم و بايد بشينم پس از تحقيق و مطالعه و اينا دينمو انتخاب کنم ! بعد از بررسي هاي فراوان ضمن احترامي که براي دين هاي يهود و مسيح و ... قائلم نتونستم با هيچکدوم از عقايد و باورشاون کنار بيام و واقعا ديدم اگه قراره ديني هم باشه اسلام يه سر و گردن از بقيه بالاتره ! و اين شد که رسما مسلمان شدم ! ولي هنوز نتونستم با خيلي چيزا کنار بيام ! از جمله سنگسار درسته از خيانت متنفرم و  حال دوستاييمو که دوز****پسراشون بهشون خيانت کردنو از نزديک ديدم ولي به نظرم سنگسار خيلي وحشتناکه ...


پ.ن : پسرعموم 24 سالشه رفته خواستگاري يه دختر 38 ساله !!!!!!


پ.ن 2 : ديروز يه وب ديدم جالب بود : www.sharmin00.blogfa.com


پ.ن 3 : يه وب ديگه هم جالب بود : www.traitress.blogfa.com


پ.ن 4 : آهنگ افغان پسرک از نظرم قشنگه !


اگه يه نفر هست منو از اين دوراهي ها با منطق در آره التماس مي کنم اين کارو بکنه .... باور کنيد ثواب داره
منبع این نوشته : منبع
ديدم ,نظرم ,کارو ,باشه ,الان ,جالب ,blogfa comپ ,کنار بيام ,کارو بکنه ,امام صادق